Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-21, 17:41   #783
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Melduję na szybko, że poczytuję.
Gratulacje dla wszystkich ostatnio rozpakowanych i kciuki za te co jeszcze przed
A Wy wszystkie ciotki trzymajcie jutro kciuki za Adasia, bo ten nasz mały piętaszek ma jutro prześwietlenie płuc i jeżeli wszystko będzie dobrze to w środę zabieramy go do domu

Jutro przychodzi do mnie położna i jestem przerażona, że będzie mi coś w podwoziu majstrować. Podobno jest ulga jak się tych szwów pozbędzie? Miała któraś ściągane przez położną?
Kciuki!

Ja dzisiaj właśnie miałam wizytę położnej. Ściągnęła mi szwy i jest lepiej

Jutro mija tydzień od porodu i nie wiem kiedy to zleciało 😨
Uczymy się odczytywać czego Roksi potrzebuje. Kp rozkręciliśmy na dobre 👍 Położna mówi aby karmić 20-30 minut i do łóżeczka na spanie. Taaa tylko skoro dziecko jest głodne to po 30 minutach zlości sie na opróżniona pierś i krzyczy więc podaje drugą. Teoria teorię a każdy dzidziuś inny 😉

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Adasia.

Dziewczyny a miala któras rozpuszczalne szwy? Bo wiem, ze u nas takie sie daje. Wtedy wogole sie ich nie sciaga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam rozpuszczalne ale one chyba dopiero po 2 tygodniach zaczynają się rozpuszczać. Położna i tak mi je usunęła, i dobrze, bo mi przeszkadzały

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez roamer Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny my nadal w,szpitalu. Mi po nacięciu kazali myć tylko woda i osuszyć żadnego octaniseptu. A faktycznie to przyspiesza nie szczypie przy aplikacji ?
Psikam octaniseptem ładnie się goi.
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując