Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 03:08   #808
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Oj tam, najwyżej zostawisz zagnieciony w połowie i tyle, żadnej tragedii Ale teraz już pewnie upieczony?
Mama i babcie pewnie nie będą protestować, jak im odejmiesz trochę roboty. Kobiety zwłaszcza te ze starszych od nas pokoleń, to zwykle szaleją z pracami domowymi i kuchennymi w tych ostatnich dniach.


Wszystkiego najlepszego!
No właśnie, teraz to już lepiej niech sobie posiedzą w brzuchach, jeśli byłyby panny tak miłe i nas posłuchały, trzymam z Tobą
Nic mi nawet nie mów, u mnie w rodzinnym domu to święta muszą być per fe kcy jne. Jak dziś usłyszałam, że moja babcia (prawie 70 lat) przeleciała 3/4 sklepów rybnych w mieście bo w żadnym nie było idelanego łososia do galarety to mi się zrobiło słabo [emoji33]
Ale tak jak mówisz to są babcie, im nie przegadasz, one muszą mieć wszystko na tip top [emoji55] I tak się cieszę, że coś pozwalają zrobić komuś innemu bo jak wiadomo "one to zrobią lepiej" [emoji23] Moja mama już też się robi taka sama, no cóż też zaraz będzie babcią [emoji57] A ja już inne pokolenie co tak nie szaleje, próbowałam już kiedyś przekonać moją rodzinkę (jak jeszcze mieszkałam z rodzicami) aby może nie robić tak na raz wszystkiego, posprzątać gruntownie w listopadzie albo na samym początku grudnia (potem by tylko zostało takie codzienne sprzatanie), zrobić wcześniej jakieś jedzenie co można i je zamrozić, kupić prezenty wcześniej przez internet co by nie biegać po sklepach na ostatnią chwilę, wszystko po to aby w ostatnim tygodniu naprawdę cieszyć się świętami, ozdabiać domek, kończyć gotowanie tego co na świeżo, pakować prezenty i spędzić ze sobą czas przede wszystkim w tej atmosferze bo te święta tak szybko mijają... No, ale mój pomysł spotkał się z delikatnie mówiąc sceptycznym nastawieniem [emoji52] Bo musi być na świeżo wszystko, a dajta spokój, nie przegadasz. Tylko się nie dziwie, że wszyscy tacy potem zmęczeni po tych świętach [emoji85]
Przemyślenia z 4 nad ranem po nieprzespanej nocy [emoji106] [emoji12]

Dziękuję za życzenia [emoji8]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując