Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część czwarta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-01, 20:22   #2104
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Miałam problem z zajściem w ciążę i nie wiem jak będzie z drugim. Z jednej strony znowu może nam to zająć 2 lata i moglibyśmy zacząć już a z drugiej strony jak uda się od razu to leżę😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha znając życie mogłoby zaskoczyć od razu


Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Piona! U nas postanowienia identyczne.
Tylko ciąża trochę się gryzie z zakupem domu (czyt.: jestem na zasiłku )
Zawsze mi się marzyło dwoje dzieci z niewielką różnicą wieku (dwa latka optymalnie).


U nas dokładnie to samo Czegokolwiek bym nie robiła Pomagier numer 1 Martyna melduje gotowość

M. jest zimnolubna, aż się zastanawiam, czy jej w domu u nas nie przegrzewam, bo mi ciągle zimno Śpi w tym, w czym zaśnie, najczęściej w mych ciepłych objęciach

No ja tak z doskoku, bo 5 dni nas nie bylo - dwie noce u teściów, dwie u moich rodziców.
Załączam zdjecie prezentu od teściowej. Oni mają takiego psa i przez to, że musieli się nim zajmować, to teściowej nie było na naszym ślubie, a później wprowadziła psa do lokalu
TO NIE JEST ŻART i jej się to serio podoba na szczęście nie musiałam kłamać i powiedziałam, ze na nasze wkłady pościel 1,6x2m nie pasuje, bo mam rozmiar IKEA
Tylko nie przeżyję spać pod tym podczas wizyt u nich
Za rok zrobimy podsumowanie tych postanowień znajdę Cię !

Pościel było zostawić miałabyś do nowego domu dla gości (czyt.tesciowej) hahaha 😂

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie kanału!
Lubiłam z Mel B. a Chodakowska to jakaś niestrawna dla mnie, chociaż wymagająca.
Chodakowska jest skuteczna ćwiczyłam i widziałam efekty,to ona nauczyła mnie poprawnie napinać mięśnie brzucha. Za to bardzo denerwowało mnie to, że wtedy kiedy mi się lało po cyckach ona w pełnym makijażu mówiła do mnie głosem bez najmniejszej zadyszki🙄 Mało w niej życia irytowało mnie to strasznie i w końcu mi się znudzila. Za to szacun, że zawsze wiedziała kiedy się poddawalam i rzucała swoim "dasz radę pamiętaj Twoje ciało może więcej niż podpowiada Ci Twój umysł" zawsze się podnosiłam 😌😛

Z Mel B. bardzo lubiłam ABS, trening na brzuch, nogi i pośladki za to cardio nie przypadło mi do gustu.


Z Gacka zostałam najdłużej dla niej kompletnie zrezygnowałam z Ewy. Ma treningi dla początkujących i później dla zaawansowanych​. Polubiłam na tyle, że ćwiczyłam z nią późnej nawet interwały.

Jednak Ewa miała przewagę nad pozostałymi, że miała treningi 45 minut i nie musiałam sama komponować zestawów by ćwiczyć minimum 30 minut dziennie.

Bardzo pomogło mi też prowadzenie dziennika ćwiczeń. Codziennie zapisywałam co i ile czasu ćwiczyłam, ważne jest to żeby mieszać treningi. Przeplatać cardio np.z treningiem wysilkowym oczywiście w zależności od potrzeb. Ja przeplatałam to takze bieganiem. Ważne jest też by zrobić dzień wolny od treningu i żeby nie zmuszać się do ćwiczeń gdy nie mamy ochoty, nie robić cardio wtedy gdy chętnie byśmy zrobiły brzuch ważne by ćwiczyć z przyjemnością Zapisywanie pomogło mi się zdyscyplinować.
Jeszcze jedno trzeba się mierzyć , a nie ważyć bo to prawda, że podczas ćwiczeń waga idzie w górę a centymetry spadaja
Najlepiej zmierzyć się zanim zaczniemy ćwiczyć. Potem mierzyłam się raz w miesiącu. Efekty widoczne czarno na białym motywują jak nic innego
Mozna tez zrobić zdjęcia. Motywatory są potrzebne by ćwiczenia weszły w krew 😊

Strasznie się rozpisalam choć może niepotrzebnie bo w internecie jest dużo na ten temat jak dobrze to zorganizować i na pewno bardziej ogarnięte niż to co ja tu naskrobalam 😂 ale przypomniało mi się ile radości mi to przynosiło,aż zatesknilam za ruchem😊 Gdy się wpadnie w rytm to naprawdę uzalezniajace. Dziewczyny daje Wam słowo, że gdy zabierze cię się do trenowania z głową i z planem to dzień bez ćwiczeń będzie dniem straconym. Endorfiny działają cuda. A efekty dają jeszcze większe szczęście



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2017-01-01 o 20:25
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora