Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 11:02   #2832
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.

Kosmiteczka, dobrze znam przypadek, w którym facet był o wiele starszy od dziewczyny, byli ze sobą w sumie szczęśliwi i już zaręczeni - ta dziewczyna jednak doszła do podobnych wniosków jak Ty, nie wyszalała się jeszcze, nie była sama pewna swoich uczuć bo w zasadzie nie miała okazji sprawdzić, jak to by było z kimś innym... rozstali się, sądze że postąpiła
bardzo uczciwie, a teraz nie żałuje. Wiem jednak, że trudno wszystko mierzyć jedną miarą

ja mam taki pomysł: widać że wiele do niego czujesz, w końcu skoro tyle lat myślałaś że to ten jedyny to pewnie nie bez powodu, więc ja bym na Twoim miejscu pewnie od razu nie zrywała. zastanowiłabym się natomiast, jak to możliwe że jedna osoba decyduje o całym moim życiu? własne zainteresowania, pasje, znajomi, odrębny swiat są potrzebne w każdym przypadku. To z tym musisz chyba poradzić sobie na pierwszym miejscu. ogólnie chodzi mi o trochę dystansu od siebie, w inny sposób chyba się nie przekonasz co tak naprawdę czujesz... może jakiś kompromis, typu mieszkasz w jego mieście, ale na początku nie z nim... Wg mnie 19 lat to za wcześnie, żeby decydować o całym życiu, więc nic dziwnego że masz wątpliwości
lara jest offline Zgłoś do moderatora