Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2016 część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 17:23   #24
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamusie sierpniowe 2016 część

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam dwa ogromne problemy. Pierwszy to moje włosy. Wypadają mi , ale to jest ponoć normalne. Ale od dobrego miesiąca zrobiły się mega suche, po umyciu robi mi się mega kołtun,ze nie mogę ich rozczesać. Zaczęłam tez używać inne szampony aby sprawdzić czy to od szamponu zależy. Ale nieważne jaki używam - efekt ten sam. Używam tez maseczki, odżywki, mgiełki ułatwiające rozczesywanie włosów. Trochę pomagają, ale i tak są kołtuny. Mam tez specjalna szczotkę do rozczesywania włosów na mokro i nawet ona nie daje sobie rady z tym. Gdy już je rozczesze, i mi wyschna to są już w miarę znośne, można je później rozczesywać, ale w dotyku są takie suche przed świetami obcięłam dobre 5 cm, myślałam ze będzie lepiej, ale jest to samo gdy mam po umyciu takie kołtuny, to przy rozczesywaniu strasznie je wyrywam. Myje je pod przysznicem i staram się nimi nie targać tylko masować skore głowy i spłukać tak aby ich nie targać. Efekt ten sam -kołtuny co robić ? Coś do diety wprowadzić? Jem orzechy, ale nie pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej dziewczyny.
Ja mam włosy do pasa i tez mi sie robił kołtun. Fryzjerka poleciła mi oleinowanie włosów, od połowy długości, olejem lnianym, tak godzinke przed ich myciem. Ja widzę wyrażna poprawe, wiec moze to spróbuj. z tym poceniem to chyba jednak hormony.Masz nawilzacz w domu?
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:26
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując