Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część piąta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 21:32   #88
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Co do bodow ze Smyka to dla nas Ok. Jako jasciowoko fajne, chociaż moim faworytem jest h&m.

Dzięki dziewczyny za zainteresowanie...Rose tym razem nie teściówka...

W czwartek byłam z siostrą w Katowicach. Musiał ktoś z nią jechać, bo po operacji oczu musiala przejsc badania, po ktorych by slabo widziała. Okazało się, że ze wzrokiem nie bardzo...musi przejść drugą operację...masakra pamiętam ja po pierwszej płakała z bólu 3 dni...

Mieliśmy powtórZyć Misi test Kerrego...nawet pediatrze o tym mówiłam, a ona okej okej. U nas te badanie nie jestw wykonywane. M. Musiał jechać prawie 80 km. A na miejscu okazało się, ze już ma wieku Misi nie robią testu Kerrego, bo jest niemiarodajny i wychodZi przeważnie ujemny. Wkurzylam sir, ze moja lekarz nas nie uprzedziala. Muszę jechać z Misia. Po opisie tego badania, jak to będzie wyglądało stwierdzam, ze jest za malutka i jej to daruję. ..

Jutro wizyta teściów, więc cały dzień tancujemy z mamą albo ze szmata albo w kuchni.

W niedzielę Was Kochane nadrobie, bo jestem ciekawa, co u Was i maluszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

P. S. Trzymajcie jutro za mnie kciuki, bym nie udusila teściowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, to tylko parę godzin, wytrzymasz 😉
Szkoda ze z tym testem Kerrego tak wyszło...
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Konsternacja a bez względu na to czy sama bawełna czy z dodatkiem z Pepco Ci się mechacą? Ja mam parę sztuk i te 100%bawelna trzymają się spoko a jak mają choćby 1%poliestru czy wiskozy lub elastanu mają już kulki po 1praniu.

No to u nas odwrotnie ... EMI jest chyba za gruba 😔pajacyki wiszą stopy wiszą rękawy a na brzuchu ledwo się dopinaja.O bądź człowieku mądry ;-(

Fab koniecznie musisz sprawić sobie nosidło.U nas niby zawsze było zasypianie przy piersi.Ale nieraz mąż brał mała do nosidła zapuszcza walca czy jakaś inna nutę i tańczą po pokoju aż odpłynie. A jaki dumny że dziecko uspil ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to usypianie przy cycu w ogóle nie przeszkadza 😉

Ale o nosidle myślę pod kątem spacerow, wycieczek czy też na awaryjne sytuacje w domu kiedy Ala zmienia się w Hube. Jakie macie? Ja się zastanawiam nad Tula ale cena mnie stopuje. Tyle mam chciejstw teraz: nowy telefon, obiektyw do aparatu, nosidlo... A funduszy brak, sponsora tez nie widać na horyzoncie 😁
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora