Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-09, 18:29   #310
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny. Kiedy ta zima się skończy? U mnie jest bardzo zimno, bardzo śnieżnie, już nawet entuzjaści zimy mają dość.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Kupiłam tą torebkę(widzę, że już niedostępna)
https://www.eobuwie.com.pl/torebka-l...la7-black.html

A buty, te https://www.net-a-porter.com/pl/en/p...-leather-pumps

nie lubię białych butów ślubnych, wolę kupić coś klasycznego i ponadczasowo. Te posłużą długo
Malinowa świetne zakupy. Torba bardzo w moim stylu, czegoś takiego szukam.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
34 sprowadzają tylko na zamówienie w moim sklepie! Raz widziałam płaszcz 34, poza tym bluzek żadnych w tym rozmiarze.
U mnie jest tak samo. Zamawiałam ze strony rozmiar 34 i niestety bluzki okazały się szerokie, ale ja mam spory problem znaleźć coś co pasuje.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Moje małe postanowienie na ten rok (takie z przymrużeniem oka ) to nie kupować wyłącznie czarnych, szarych ibeżowychrzeczy.
Też chce wprowadzić więcej koloru w szafie rzeczywiście kolor ożywia.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
- krem Multiactive Clarins
Też mnie ten krem interesuje tylko ta cena

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pewnie doskonale wiesz, że ja również bardzo chętnie sięgam po kosmetyki z jak najbardziej naturalnymi składami, ale uważam, że i do takich spraw należy podchodzić zdroworozsądkowo. Jeśli coś Cię w tym kremie zainteresowało, to próbuj, w końcu nie ma co popadać w paranoję i rozkładać na czynniki pierwsze każdy składnik danego kosmetyku A tak z ciekawości, gdzie usłyszałyście o tym kremie? Coś mi się wydaje, że jestem do tyłu z nowościami kosmetycznymi, bo kompletnie go nie kojarzę.
Zgadzam się, że trzeba podchodzić zdroworozsądkowo. Nie używam wyłącznie naturalnych kosmetyków, ale staram się takie wybierać, lubię też apteczne.
O kremie Vichy jeśli dobrze pamiętam wyczytałam kiedyś w jakieś gazecie u fryzjera. Potem pojawiał się gdzieś w necie. Opis brzmi interesująco, recenzje też całkiem dobre.
Zresztą jeszcze nigdy nie używałam takiego typowego kremu przeciwstarzeniowego, a w kółko słyszę, że dziewczyny zaczynają taką pielęgnację już po 20 więc może i mi czas pomyśleć wszak jestem już mocno spóźniona a ten krem zdaje się ma i takie właściwości.

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to jest ich teraz bardzo dużo i sporo naszych polskich marek, oprócz Sylveco czy Vianka, naturalne składy mają: Phenome, Clochee, Bio IQ, Organique to tak co mi się na szybko przypomniało. Wszystkie to polskie firmy.

Testowany przeze mnie Phenome - fajny, dobrze nawilża, treściwy, a jednocześnie nie obciąża, teraz na zimę fajnie by się sprawdził. Tylko cena mnie odstrasza.

Maytha daj znać jak ty oceniasz krem pod oczy Eternal Gold.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A Wy macie jakieś swoje perełki kosmetyczne, którym jesteście wierne?
Nie za wiele tego mam, ale wracam wiernie do:
- Sylveco lipowy płyn micelarny
- Organique Bloom Essence peeling
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-02-09 o 18:33
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując