Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Superpharm, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-09, 22:34   #3233
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Superpharm, cz. III

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Promka 1+1 na Loreal była by fajna jakby wchodziła cena promocyjna. A na fb pisali, że niestety promki się nie łączą. Więc bez łaski bo tak jak pisze xslovenka w necie bez problemu za nieduże pieniążki, i na pewno Nowy, nie macany.
Jutro może mi się uda podjechać, kupić w końcu ten nowy żel różowy loreala. Nad tonikiem się mocno zastanawiam. Jak ma na drugim miejscu alkohol denat to będzie tragedia po nałożeniu? Mam aktualnie tonik burzuja i nawet po nim mam czerwoną gębę. :/ więc ten Loreal będzie jeszcze gorzej??
Ja chyba też kupię w necie przy okazji innych zakupów. Nie lubię promocji, że muszę kupić coś w parze.

Jak masz tak wrażliwą cerę to niewykluczone, że będzie zaczerwieniona. Nie wiem jaką rolę pełni w kosmetyku, może dla lepszego wnikania innych substancji czynnych w głąb skóry. Szybko odparowuje, ale też może na dłuższą metę wysuszać. Widziałam, że jest też w składzie tej maski-krem Olejkowy Rytuał i jak powąchałam tester to było go zdecydowanie czuć. Ja jednak alkoholu unikam w tonikach. Na Evree jest promocja, miałaś ten różany? Jak mi się skończy ten to w kolejce jest różany z Bielendy, on jest nawet do cery wrażliwej i skład ma w porządku. Ja kupiłam ten żel z Loreal różowy, ale to jeszcze chwila minie zanim zacznę używać
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując