Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farouk chi ionic hair color - farbowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-01, 15:08   #74
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za odpowiedz, ja do tej pory farbowalam sie Lorealem Majirel i bylam zadowolona, a ostatnio z powodu niedostarczenia paczki z zamowiona farba na allegro zostalam wrecz zmuszona do zakupu farby loreal feria w drogerii Rossman i wiem ze wiecej tego bledu nie popelnie, myslalam ze mi glowe wypaliaz porobily mi sie strupki na skorze glowy, takze nigdy wiecej drogeryjnych farb!!! do tego kolor zakupilam na poziomie 10 i wygladam jakos za blado, a Majrela uzywalam na poziomie 9(platyna lub opalizujacy) i wlasnie ten Farouk 9A wydaje mi sie byc odpowieni, bo rowniez preferuje tylko chlodne blondywlasnie zamowilam te farbe przez internet, koszuje 28,50( a za ta w Rossmanie placilam tez ok 23 zl) szkoda ze nie masz zdjec, pozdrowionka i do nastepnego farbowania
oj, to ty masz wrażliwą skórę głowy, to rzeczywiście musisz uważać na farby. farouk Ci raczej krzywdy nie zrobi, bo to dość delikatna farbka
poszperałam w kompie i znalazłam takie jedno zdj, które by odpowiadało obecnemu kolorowi jaki mam na włosach, podczepiam je w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,7 KB, 301 załadowań)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując