Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-14, 16:30   #349
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Hey

Moj eks ma juz nowa dziewczyne a analizujac cala sytuacje mial ja juz chyba po 4 dniach od naszego rozstania. Tak mnie kochal...
Nie ma zadnej karmy... Na swiecie jest tylko niesprawiedliwosc.
Popraw mnie, jeśli się mylę: czy Ty w tej chwili uważasz, że on ma w czymkolwiek lepiej od Ciebie i stąd ta niesprawiedliwość?

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Gdybym ja poznala nie wiem jak super faceta i dowiedzialabym sie ze rozstal sie kilka dni temu to mysle zebym dala sobie spokoj. Nie mam zamiaru byc dla nikogo plasterkiem... A chwiejnie emocjonalnie facet to jedna wielka zagadka i..chodzaca bomba.
Tak. I dlatego mi np. nie żal tej laski, która ma zostać żoną ex. Nie ma ofiar, są ochotnicy. I ciągle uważam, że nawet, jeśli ktoś już od dawna (lub nigdy?) nie kochał partnera, z którym spędził kilka lat, to wchodzenie w nowy związek niemal od razu po rozstaniu to katastrofa. Ale na szczęście już nie dla nas, nas to nie dotyczy, my jeszcze będziemy (tudzież już jesteśmy) szczęśliwe, a nawet nieszczęśliwe (oby nie!), ale na własne konto, bez kogoś, kto nas ciągnie w dół

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Hej.
Jestem, żyję, poczytuję, ale musiałam się odciąć trochę, bo to mi pomaga nie wracać do przeszłości.
W tym czasie zaliczyłam dwie rozmowy o pracę, dość fajne, obiecujące...,no ale w przypadku pierwszej będę czekać dwa tygodnie na odzew, a drugiej-tydzień. Ogólnie jakoś leci. Nie chcę się nakręcać.
Pozdrawiam.
Dalej trzymam mocno kciuki za Ciebie, niech Ci się wiedzie jak najlepiej! Ale póki co - misja praca i za to trzymam kciuki najmocniej
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora