Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 09:30   #20
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

@Senses Woman czuje podobnie jak ty. Na codzień staram się nie myśleć o tym na tyle, na ile to możliwe, związane włosy i skupiam się na jakiś dodatkowych zajęciach, siłownia, joga cokolwiek, żeby nie żyć tylko w tym problemie, ale raz na jakiś czas jak mnie dopadną złe myśli tak jak np wczoraj, to jedyne co mogę zrobić to leżeć w łóżku i płakać. To jest dolujące, bo jest cały czas gdzieś tam w tyle głowy ten strach, że to się nigdy nie skończy i w końcu nie będzie już sposobu, by to ukryć. Ten stres po prostu wykancza. Widzę po sobie że mój stan psychiczny jest coraz gorszy, jestem coraz bardziej zdolowana i boję się że któregoś dnia po prostu będę miała dość, zamknę się w domu i popadnę w jakąś depresję.

Ale trzeba się zmusić, walczyć, próbować nowych leków i liczyć że w końcu odnajdzie się lekarstwo, niestety na własną rękę, bo na lekarzy jak wiadomo nie ma co liczyć.

@susse wybacz, nie dość że przekręciłam twój nick, to jeszcze nie doczytałam wątku. Dam znać jak moja głowa reaguje na ten lek, może zadziała i na mnie i na ciebie, jeśli w końcu zdecydujesz się go użyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-02-24 o 09:32
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując