Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-03, 08:15   #31
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Obie rzeczy miałam peeling lubię, choć na trądzik nie pomógł, ale lubię go. Natomiast serum Bielendy zielone nie robi u mnie dosłownie nic niestety.
Dziękuję za wskazówki

Te nowe mnie kuszą, ale jakoś sceptycznie do nich podchodzę, po doświadczeniach z poprzednimi ( miałam zielone i niebieskie), choć niewykluczone, że jeszcze sprawdzę.

Teraz skusilam się na kosmetyki the ordinary alpha arbutin i niacinamide zinc, zobaczymy czy to coś da, choc tak jak mówię, przyczyny w trądziku w moim przypadku doszukiwalabym sie głębiej jednak.

Hej kolorowka też w tym czasie była odstawiona, trochę nielogiczne by to było gdybym odstawila pielęgnacje a kolorowki nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O! Czyli nie jesteś zielona w temacie. Rzeczywiście, skoro to nie pomogło, nie zrobiło kompletnie nic, to przyczyna tkwi prawdopodobnie gdzie indziej, nie mam pomysłu, co by Ci innego doradzić. U mnie takie podskórne wypryski, bolesne, o których pisałaś, okazały się spowodowane nietolerancją na oleje i tłuszczowe emulgatory w kremach pielęgnacyjnych, zbyt silne detergenty w produktach myjących oraz też prawdopodobnie nadmiar chemii w kosmetykach ogólnie. Miałam z nimi naprawdę duży problem przez kilka lat. Przeszło to dopiero po intensywnych zabiegach kwasowych, ale i tak do dziś unikam tych substancji i muszę stosować kuracje prewencyjne. Mam jednakże tłustą cerę z typową dla niej urodą i objawami
Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to może Skinoren
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-03-03 o 08:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując