Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-05, 08:22   #53
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tej wygładzającej miałam próbkę, starczyła na dwa użycia. Bardzo napina skórę, ale też głęboko ją nawilża, podobnie jak ta z alg filipińskich. Podobno wersja z żeńszeniem jest gorsza od tej algowej (tak na marginesie). W każdym razie te 2 maski, które miałam, są gęsto-żelowe, mają przezroczystą konsystencję, mega wydajne, tę algową mam w pełnym wymiarze 100 ml i używam już chyba od roku, porobiłam sporo próbek i odlewek znajomym i wizażankom, a mimo to mam jeszcze 1/4 opakowania. Dla mnie ta maska jest super, można nakładać jak krem, na całą noc, jest jednakże bardzo, że tak powiem "działająca" i przy częstym stosowaniu efekt "Wow" przestaje być widoczny, używam jej 1 raz w tygodniu lub rzadziej. Natomiast wygładzająca spodobała mi się chyba trochę bardziej, mam wrażenie, że pomimo identycznego odczucia na skórze, jakie dają obydwie te maski, to jednak wygładzająca lepiej radziła sobie z drobnymi przebarwieniami i zaczerwienieniami.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Zaraz pogrzebie na ebay u .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując