Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-10, 10:12   #198
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VII

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Certyfikowany. I szczerze mówiąc już nie pamiętam jakiego nurtu, a jego strona aktualnie ma błąd. Ogółem przyjmuje w Instytucie Ericksonowskim, ale sposobu jego pracy ze mną bym nie uznała za czysto Ericksonowski.
A co do tego czy było to nieprofesjonalne - szczerze mówiąc nie odniosłam takiego wrażenia. Bo to wszystko było w kontekście mnie (czemu w ogóle do takich osób mnie ciągnie, ile z takich zachowań sama przejawiam, etc), plus było mi to potrzebne, to wyjaśnia to sytuację w której się znalazłam. A dopiero wiedząc co i dlaczego się zadziało jestem w stanie ruszyć dalej. Ale możliwe, że sobie to racjonalizuję, bo nie chcę aby mój terapeuta (którego strasznie długo szukałam i strasznie długo się nasprawdzałam) wyszedł na konowała :/[COLOR="Silver"]
Rozumiem. W kontekscie to może też inaczej brzmiało. W kazdym razie mocno mnie zdziwilo to, co napisałaś. Rozumiem skomentować zachowanie tej osoby w kontekście Ciebie, ale diagnozy osobowości to bardziej skomplikowana sprawa, a rzucanie nazwa osobowość psychopatyczna od tak nie znając osoby mnie by do terapeuty troche zniechęciło. W kazdym razie najwazniejsze zebys Ty sie odnalazla w tym.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora