Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 17:04   #916
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Byłam na Fuercie w Corralejo na przełomie sierpnia/września. O ile nasza miejscowa nam się bardzo podobała (głównie ze względu na piękną plaże, wydmy), to reszta wyspy nie zrobiła na nas jakiegoś wielkiego wrażenia. Oczywiście też nie w każdym miejscu byliśmy, podpytalismy rezydentke, trochę poczytalismy i opracowaliśmy trasę z najciekawszymi punktami które jesteśmy w stanie objechac w jeden dzień. Jako że stacjonowalismy na północy to tak mniej więcej do połowy wyspy zajechalismy, więc o południowej części się nie wypowiem.
Co do kosmetyków, ja się w małym sklepiku zaopatrzylam w sporo aloesowych. Jeśli chodzi o perfumy, to kupiliśmy też po butelce (Chanel i Boss), ale szczerze mówiąc ceny nie były jakieś drastycznie niższe niż u nas, zwłaszcza w przypadku Chanel. Ot, po prostu zostało nam sporo kasy bo musieliśmy zrezygnować z wycieczki (okazało się, że mam chorobę morska ), więc stwierdziliśmy że po co to przywozic i wymieniać po niekorzystnym kursie, lepiej wydać[emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie nie mogłam się zdecydować czy bardziej kusi mnie północ czy południe wyspy więc wybraliśmy środek z opcją wypożyczenia samochodu na 3-4 dni chcielibyśmy choć pobieżnie obejrzeć całą wyspę i zdecydować gdzie zakwaterować się kolejnym razem
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując