Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-12, 07:16   #697
malgosiam1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kryniaczek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Widzę, że pojawił się temat mutacji genu mthfr, a ja właśnie wróciłam na forum w tej sprawie. Czy doktor kazał badać się waszym partnerom na te mutacje?? U nas po nieudanym in vitro - wszystkie zarodki chore,kazał zrobić to badanie bo podejrzewał, że oboje możemy ją mieć. Niestety jego przypuszczenia potwierdziły się. Ja mam mutacje C 677t, a mąż C 677 t oraz A 1298 C wszystkie w układzie heterozygotycznym. Czy któraś z was miała podobny problem?? Nigdzie nie ma informacji, że mężczyźni się na to też badają i co dalej z tym zrobić... Doktor oczywiście powiedział, że jak wyjdzie u nas oboje ta mutacja to możemy się z nim pożegnać i zakończyć starania o ciążę w jakikolwiek sposób bo jej nigdy nie uzyskamy.
Szukam dziewczyn, które są przebadane razem z partnerem, a i każda informacja od dziewczyn z tą mutacją też będzie cenna.
Dzięki i Pozdrawiam serdecznie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj.
Mojemu mężowi pan doktor nie kazał zrobić tych badań. Mi niestety wyszły mutacje, to może na kolejnej wizycie będzie kazał mężowi także się zbadać.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Mam pytanie odnośnie testu ciążowego.
Dziś zrobiłam w 11 dniu od podania ovitrelle. Niestety nie ma żadnej drugiej kreski, nawet bladej. Czy to oznacza że jednak nie jestem w ciąży? Badanie z krwi mam dopiero w piatek zrobić
malgosiam1111 jest offline Zgłoś do moderatora