Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-29, 17:51   #366
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja jestem teraz za jasna do mojego podkładu Annabelle Golden Fair, który przez końcówkę lata, całą jesień i połowę zimy idealnie mi pasował, a teraz wygląda naturalnie na szczęście na skórze, ociepla ją, nie jest taka blada, ale odcina się i to znacznie od szyi i dekoltu, jeżeli ich też nie musnę pędzlem. I nie wiem czemu, zawsze czułam się źle z początkiem wiosny, a tym razem jakoś dobrze się czuję, głowa mnie od paru miesięcy nie boli, a jestem migrenowcem strasznym od zawsze, nie mam też bezsenności, zastanawiam się co mogło wpłynąć na ten stan i nic mi do głowy nie przychodzi.
Mój codzienny podkład (SoBio długotrwały) jest trochę za ciemny, mineralny Clare Blanc jest niby ok, ale wychodzi bladzioch jak go kładę na całą twarz. Muszę się posiłkować bronzerem, żeby jakoś wyglądać. A Annabelle, które kupowałam zaraz po lecie już w ogóle jest dla mnie mega ciemne, więc go nie używam. Poza tym szczypie mnie po nim i nie wiem czy w ogóle będę go jeszcze używać. Ale dam mu szansę, jak się opalę

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość


To ja, jak zobaczylam, ze zamowienie z emulsja do mycia jest juz do odbioru
Juz widze, jak bardzo sie rozczarowuje na niej za bardzo sie na nia napalilam

Może nie będzie tak źle!
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując