Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 14:30   #372
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dobra, pierwsze koty za ploty z Bielenda emolienty (do suchej i wrażliwej). Miała do zmycia warstwę filtra (w miarę konkretną), puder i odrobinę korektora.
Sama w sobie emulsja w opakowaniu strasznie jest naperfumowana (aż się przeraziłam), ale jak się ją wyciśnie na dłoń i rozsmaruje to już kompletnie nic nie czuć w sumie to dobrze, ale dla mnie to niezła zagadka
Faktycznie konsystencje ma cudowna. Takiego gęstego, aksamitnego mleczka.
Po rozsmarowaniu robi się przezroczysta.
Twarz umyłam dwa razy i po takiej ilości jest lekko podsuszona (ale w może 10%), ale czyściutka pory wymiecione, twarz niepodrażniona kompletnie, a wręcz miękka, z taka powłoczką
Zobaczymy co będzie dalej, chociaż nie zaryzykuje tego jako jedynego środka myjącego. Dla komfortu psychicznego będę przemywać to potem micelem (okazało się ze stan mojej skóry poprawił się drastycznie po tym, jak wprowadziłam na koniec, właśnie, przetarcie micelem, zatem była to zdecydowanie przyczyna niewystarczającego oczyszczania ).
Aktualnie jestem bardzo na tak tylko zatyczka jest z badziewnego plastiku i już widzę, jak się będzie ułamywać
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując