Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy stanik musi być przekleństwem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 21:39   #924
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ufff, wrocilm z pracy.

Po napisaniu porzedniego postu, o tym, ze Ophelia za duza, ubralam ja jeszcze raz, bo gdy pomyslalam, ze znow mam w pracy caly dzien zagarniac cycki lepiej ubrac Ophelie i ich szukac Z premedytacja odcielam metke, poupychalam wszystko w miseczki i spedzilam popoludnie w Panache Ophelia.
Czy jest za duza? Ocencie same. Na modelce wygladal lepiej, no ale ja nie jestem modelka .
Doszlam do wniosku, ze to nie tyle wina rozmiaru, ale samego stanika. Miseczki sa z koronki (czy czegos w tym stylu), ale absolutnie nieelastycznej, wiec biustonosz nie jest tak napiety, jak do tego jestem przyzwyczajona, kiedy stoje - jest OK, biust go w miare wypelnia, kiedy sie pochyle - zaczyna odstawac.
W obwodzie jest OK, gdybym nie wiedzila, ze to 70, nigdy bym nie uwierzyla, ze sie w 70 mieszcze z moimi 79cm, bo nie gniecie wcale.
Za to, jak widac na fotkach, strasznie mnie uwiera w waleczki pod pachami (czy mi sie zdaje, czy gdzies ktos pisal, ze one moga zniknac???), tak jakby miseczki byly za szerokie, a stanik pod pachami za malo wyciety. Nie wiem dlaczego tak jest, dlaczego mnie uwiera, bo za maly/za duzy w miseczkach/obwodzie?
Oj kochana, ty ten poprzedni dużo mniejszy miałaś niż ja. Fajne bułkasy biustowe.

A tak serio... on Ci odstaje bo ma tam takie fiubździu na końcu. Wygląda na dobry. No, może ciuteczkę luźna ta miseczka bliżej obiektywu, ale dziewczyny mówią, że to się wypełnia, więc poczekaj parę dni.
A bułeczki pod pachami ja mam też. Im mocniej stanik obejmuje biust i im wyżej się kończy, tym są one większe. Dlatego w 75 i niżej skrojonych miskach mniej je widać.
Nie wiem jak z ich migracją, bo to tłuszcz jest. Żeby nie było - o sobie mówię.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora