Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-05, 16:11   #405
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Właśnie się widziałam z mademoiselleeve, tą blogerką, i ona mi poleciła emulsje alterry z granatem zamiast olejku myjącego. Było to dobrane konkretnie pod moją skórę, ale jest tania i dostępna w Rossmannie, więc może warto spróbować
A jaką masz cerę?

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Z BU mialam -są bardzo fajne, ale nie opłaca mi się po prostu zamawiać jednej rzeczy z wysyłką zagraniczną.
Dotychczas używałam Balei, niezbyt super skład, ale też nie tragiczny (INCI: Helianthus Annuus Hybrid Oil | Isopropyl Palmitate | Isopropyl Myristate | PEG-20 Glyceryl Triisostearate | Ethylhexyl Stearate | Tocopherol | Argania Spinosa Kernel Oil), nie podrażnia oczu, dobrze zmywa makijaż. No, ale mi się znudził

Dzięki. Właśnie tak się nad nim zastanawiałam, bo i skład niezły, a i dostępność lepsza.
Znalazłam jeszcze L’occitane Immortelle Oil Make-Up Remover (INCI: HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – PEG-40 SORBITAN PEROLEATE – ISOPROPYL ISOSTEARATE – CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE – COCO-CAPRYLATE/CAPRATE – DI-PPG-2 MYRETH-10 ADIPATE – HELICHRYSUM ITALICUM FLOWER OIL – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL – PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE – PARFUM/FRAGRANCE – TOCOPHEROL), uwielbiam kocankę, więc kusi.
Ale chyba najpierw kupię ten DHC
No to ten z BU ma skład idealny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując