2008-04-17, 19:12
|
#35
|
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 795
|
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie?
Co prawda studentką jeszcze nie jestem, ale i na mnie przyjdzie pora
Warto zjeść chociażby jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Mam bliski kontakt ze studentką z Krakowa i mówi, że najtaniej wychodzi żywienie się spaghetti. Jeśli lubisz to możesz śmiało gotować. Sosy nie są takie drogie, a jeśli chodzi o makarony spaghetti, to polecam te z Biedronki. Duża paka, po niskiej cenie i makaron też nie jakieś byle-rozgotowane-co.
O zupach z mrożonek dziewczyny już wspominały, zabieraj trochę żarełka z domu, placki ziemniaczane są pycha i niedrogie w kosztach. No i najkorzystniej jest robić zakupy w supermarketach i żałować kasy raczej na zupki chińskie, bo w gruncie rzeczy i tak się nie opłaca dawać 1,50 za taką małą paczuszkę.
|
|
|