Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część szósta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-06, 21:06   #1455
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Olg miał chyba z 5 miesięcy jak zauważyłam, że stara się nie utrudniac ubierania, bo tymi łapkami słabo celował jeszcze. Teraz ubieranie raczej sprawnie nam idzie, fajnie też współpracuje, gdy widzi, że się na dwór wybieramy, aż się sam pcha w kurtkę
(że potem jęczy w wózku i jednak chce do domu to inna bajka )

U nas było ostatnio szwagrostwo z 3msc młodszym synkiem i powiem Ci, że te 3 msc były baaaardzo widoczne
W ogóle śmiać mi się trochę chciało, bo oni cały czas mówili, jaki Antek jest ruchliwy, że ma przysłowiowe "robaczki wpupie", a ja zawsze mówię, że Olko jest spokojnym dzieckiem, ale u nas Antek tylko siedział i żuł co się da i się za bardzo nie przemieszczał, a Olg raz był tu, raz tam, z tym, ze on nie robi za dużo hałasu i w porównaniu z Hanią jest dla mnie oazą spokoju zawsze Po dwóch dniach przestali mówić, jaki Antek jest ruchliwy i energiczny, bo się okazało, że moja oaza spokoju rusza się duuużo więcej i jaka to jest jeszcze na tym etapie przepaść te 3 msc, niesamowite!



Będzie medal
Nasi znajomi mają córeczkę starszą o równe 3 miesiące od Ali
I rzeczywiście była między nimi ogromna przepaść. Pamiętam jak się z nimi spotkaliśmy w okolicach Świąt to tamta już hasała po meblach a nasza siedziała niemal bez ruchu, z rozdziawioną buzią że tak się da
Ale teraz już ta różnica zaczyna się zacierać. Obecnie najbardziej różni je to, że tamta już sama chodzi ale poza tym to ich umiejętności są bardzo zbliżone i gabarytowo też nie ma dużej różnicy
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora