Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzentka Joanna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-07, 04:58   #3
shino11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Recenzentka Joanna

Przed napisaniem recenzji i zdaniem ostatecznej relacji z testowania suplementu, postanowiłam, że przedstawię o sobie kilka informacji, które mogą wpływać na skuteczność i działanie preparatu Therm Line Fast.
Jestem studentką IV roku (I UM) biotechnologii i przedmiotem mojego zainteresowania jest, m.in. fizjologia zwierząt w odpowiedzi na farmakodynamikę leków. Jestem osobą aktywną, lubię sport, nie uciekam od obowiązków wymagających wkładu energetycznego, po studiach dodatkowo pracuję. Absolutnie nie mam w swym zestawie genetycznym takich chromosomów, które zawierałyby geny "chudości"-moja mama walczy z nadwagą, a mój tata, mimo również uprawiania sportów, nie potrafi zrzucić "piwnego" brzucha. Moja sylwetka jest również daleka od ideału, największy problem to brzuch, a drugi to uda. Jakiekolwiek spodnie dodatkowo wypominają mi często boczki, podczas gdy legginsy podkreślają mój zaokrąglony brzuszek. Posiadam tygrysie paski po bokach ud, które pospolicie zwą się rozstępami.
Wzięłam udział w teście z chęci sprawdzenia, czy wszystkie reklamy o ThermLine to tylko chwyt reklamowy, czy zawierają cząstki prawdy. Podeszłam do zadania trochę jak badacz, naukowiec, z zamiarem znalezienia odpowiedzi na pytania, które powstały w mojej głowie w czasie refleksji. Czy świat może pójść w kierunku suplementacji, by osiągnąć cele, na rzecz rezygnacji ze sportu i zdrowego odżywiania? Czy stosowanie takich farmaceutycznych produktów nie jest pójściem na skróty i jak odbija się to na zdrowiu? Czy ostatecznie pojawi się jakiś efekt?
shino11 jest offline Zgłoś do moderatora