Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-07, 17:50   #738
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Czesc dziewczyny... mam problem z hybrydami
Jesli chodzi o paznokcie, to zawsze mialam z nimi problemy - lakier nigdy nie chcial sie trzymac dluzej niz dzien. NIGDY. Pomalowalam rano, na wieczor byl do zmycia, po 2 dniach wygladal jakbym nosila go conajmniej tydzien, a wlasciwie to byly juz tylko resztki lakieru... nie pomagalo przygotowanie plytki, matowienie, zadne bazy, zadne topy. Nic.
Od pewnego czasu robie sobie paznokcie hybrydowe. Bo ponoc takie wspaniale i tyyyle sie trzymaja. No tak, szkoda ze nie u mnie...
I to nie jest tak, ze robie je sama. Chodze do salonow. I hybryda najdluzej trzyma sie u mnie tydzien. Potem odlazi z czubka paznokcia, po prostu odkleja sie. Ostatnio zrobilam hybrydy w salonie lakier Semilac(pomijam fakt ze dla mnie semilac to przereklamowany badziew). Jeden paznokiec zlamal sie po 2 dniach i musialam zdjac hybryde, a drugi paznokiec odszedl po 3 dniu. Pozniej nastepny sie rozdwoil i po niecalym tygodniu moje hybrydy za ktore zaplacilam 80 zl byly do sciagniecia. Minelo 5 dni! I tak bylo tez wczesniej. Robila mi je mloda dziewczyna, na oko ze 23 lata, ktora sie uczyla. Ale jak robilam u innej kosmetyczki bylo to samo. Hybrydy po prostu odlaza od czubka paznokcia, odklejaja sie, jak je podwaze paznociem to mozna je bez problemu sciagnac i nie trzeba zadnego acetonu
Tylko raz hybrydy trzymaly mi sie 3 tygodnie - robione w salonie na saskiej kepie w wawie, no ale wtedy zaplacilam za to 130 zl, takze...

Mam slabe paznokcie, bardzo slabe. Lamia sie i rozdwajaja. Tylko ze ponoc dzieki hybrydom maja byc mocniejsze, bo ma je co trzymac... u mnie pekaja razem z hybryda a jesli nie pekaja to odlaza same z siebie.
Nie sadze zebym miala tlusta plytke. Moje wlosy praktycznie sie nie przetluszczaja(kiedy jakies 2 miesiace temu bylam chora i lezalam z wysoka goraczka nie mylam ich z tydzien... masakra, czulam sie jak brudas ale wygladaly normalnie), skora tylko troche. Plytka zawsze jest przygotowywana przez te kosmetyczki.
Nie wiem, mam reklamowac usluge za kazdym razem? Problem w tym, ze pewnie mozna reklamowac do jakichs 3 dni. Jak odpadnie trzeciego, to juz lipa. Poza tym, nie sadze zeby byla to wina kosmetyczek - predzej moich paznokci. Jak mowilam sa bardzo slabe, wyginaja sie, rozdwajaja, etc. poza tym, zdarza mi sie robic cos przy samochodzie(tak, mam hobby z ktorym kobiet sie nie utozsamia ), etc. ale powiem szczerze ze czasem boje sie nawet podrapac, bo boje sie ze to naruszy hybryde i zacznie odpadac...

Czy moze byc tak, ze hybrydy po prostu nie nadaja sie do moich paznokci? Mam wrazenie ze najlepiej trzymaja sie u mnie lakiery OPI(mialam 3 razy, raz wytrzymal 3 tygodnie, pozniej nieco ponad tydzien). Semilac jest do zdjecia po paru dniach, dlatego uwazam ze sa beznadziejne. Mialam tez robione Gelish czy jakos tak - tydzien sie trzymaly... czyli u mnie norma. Tylko dlaczego nie da sie tego przedluzyc? Teoretycznie te paznokcie powinny trzymac sie dotad az sama ich nie sciagne ze wzgledu na odrost, a tak nie jest. Jesli chodzi o odrost, to mysle ze moglabym trzymac je nawet i spokojnie ponad miesiac - moje paznokcie wolniutko rosna.
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując