Dot.: Ile wydajecie na jedzenie?
Cytat:
Napisane przez architekt80
A jak z cenami jedzenia w USA Czarny Elfie? Raczej jest tanio czy drogo?
|
W USA z jedzeniem to jest tak,ze mozna jesc chleb-gabke z Walmartu za $0.99 albo prawdziwy chleb z piekarni za $5 Mozna zajadac sie kurczakiem za $3 nafaszerowanym antybiotykami i chormonami wzrostu,albo delektowac sie takim za $6 ktory byl karmiony wegetarianska karma i obce mu byly wszelkie ulepszacze.W Stanach moim zdaniem jest podobnie jak w Polsce.Mozna wyzywic sie tanio jedzac sztuczne napakowane chemia i chormonami wzrostu produkty i dorobic sie typowej amerykanskiej otylosci,albo mozna wydawac sporo wiecej na zdrowe produkty.Chociaz nawet te najzdrowsze i najbardziej organiczne nigdy nie beda smakowaly tak jak polskie.Jeszcze nei udalo mi sie tu kupic pieczarki czy tez pomidora,ktory bedzie smakowal tak jak ten polski
__________________
03.29---60
|