Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-15, 06:45   #2886
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez Angela1404 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się z Wami podzielić emocjami.
Jestem po lekturze Winters Pepper Debt inheritance i First.

Tak mi się podobało że obie przeczytałam wczoraj, Ona jest niesamowita bardzo serdecznie polecam. Nie wiem jak kolejne części bo jest ich sporo ale tu oddaję pole do popisu bardziej zaawansowanej części tego forum, ( Yasinisi, Rinos Aguha 111, asia 20100) ... Jezu teraz się boje kogo pominęłam a nie powinnam , Z góry przepraszam chodzi mi tylko o to że wy pochłaniacie książki nawet po angielsku w obłędnym tempie więc na bank tą serię znacie
Oj Pepperka potrafi pisać jak mało kto. To zdecydowanie jedna z moich ukochanych autorek. Debt Inheritance jako seria super, choć ja po pierwszej części nie byłam aż tak do niej przekonana.

Teraz czekam aż skończy cała serię Dollars i doczekać się nie mogę, ale na raty czytać nie zamierzam, bo przez te moja skleroze potem nie pamiętam co się działo

W każdym razie, za co byś się od Pepper nie złapała powinno się podobać. Nawet jeśli to nie perełka, to na bank dobra książka.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując