2008-04-20, 17:01
|
#105
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
|
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie?
Cytat:
Napisane przez sunapee
W USA z jedzeniem to jest tak,ze mozna jesc chleb-gabke z Walmartu za $0.99 albo prawdziwy chleb z piekarni za $5  Mozna zajadac sie kurczakiem za $3 nafaszerowanym antybiotykami i chormonami wzrostu,albo delektowac sie takim za $6 ktory byl karmiony wegetarianska karma i obce mu byly wszelkie ulepszacze.W Stanach moim zdaniem jest podobnie jak w Polsce.Mozna wyzywic sie tanio jedzac sztuczne napakowane chemia i chormonami wzrostu produkty i dorobic sie typowej amerykanskiej otylosci,albo mozna wydawac sporo wiecej na zdrowe produkty.Chociaz nawet te najzdrowsze i najbardziej organiczne nigdy nie beda smakowaly tak jak polskie.Jeszcze nei udalo mi sie tu kupic pieczarki czy tez pomidora,ktory bedzie smakowal tak jak ten polski 
|
Zgadzam sie w 150%.
Ja gabczastego chleba nie cierpie-znalazlam taki ciemny w Safeway i tylko ten jem-warzywa wole organic-moge kupic mniej ale nie cierpie tych plastkowych pomidorow.Ale zgadza sie mimo iz kupuje jedzenie raczej organic i unikam zakupow w Walmart jak ognia-to i tak prawie nic nie smakuje tak jak w Polsce...
|
|
|