Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-19, 11:31   #2155
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Na szczęście znając swoją mamusię, siostra TŻ-ta zaoferowała, że sfinansuje jej jakiś dom jesieni.

A póki co za tydzień wyjeżdżam pozostawiając dom i zwierzaki pod opieką teściów i powinnam już sprzątać i przeglądać wszystkie zakamarki, które będą przetrząśnięte przez tą kobietę. Chce zobaczyć jej minę przy zabawkach dla dorosłych :brzyda l:.
I tak dobrze, że teściowie zajmą się zwierzakami. U mnie jest odwrotnie to teściowie sobie 2-3 razy w roku wyjeżdzają na wakacje i zostawiają nam swojego psa pod opieką nie wspomnę o tym, że przy 2jce małych dzieci ciężko jeszcze psem się zajmować, szczególnie że to olbrzymie bydlę jest, które się na wszystko i wszystkich rzuca i nie krępuje się częstować z blatu w kuchni lub z talerza. Teraz na majówkę wyjeżdzają, już cholera mnie strzela jak o tym myśle, szczególnie, że ja ostatni raz byłam z 4 lata temu na wakacjach
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora