Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 09:57   #165
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
zależy od marki na pewno supermarket nie
Ja kupowałam chyba z 6-7 lat temu rower Krossa. Ma amortyzatory, hamulce tarczowe i inne bajery. Kupiłam go w sklepie firmowym Krossa za jakieś 600 zł.
Przez tyle lat nie popsuł się, siostra kupiła taki sam i też działa bez zarzutu, a ona jeździ jak szatan- zrywy, skoki etc.
otóż to.

poza tym w sklepach rowerowych obsluga (z reguly!) zna sie na sprzecie i jest w stanie dobrze doradzic.
a marketowe rowery naprawde czesciej sie psują - wiem o tym, bo moi przyjaciele pracuja w skl. rowerowych i twierdza ze znaczna wiekszosc rowerow do naprawy to wlasnie takie marketowe.
oczywiscie nie musi to byc regula, na pewno mozna tez trafic na lepszy okaz, no ale ja jednak bede sie upierac, ze warto zakupic rower markowy i miec gwarancje ze posluzy nam lata.

Cytat:
Napisane przez oolciaa16 Pokaż wiadomość
rozglądałam sie w necie za krossem, bo w pobliżu nie mam zadnego sklepu krossa, mój poprzedni rowerek tez był z krossa i jeździłam na nim 8 lat bez zarzutu... tylko, że dostałam go na komunie i juz z niego wyrosłam
hmm, a moze w sąsiednim miescie znajdziesz sklep, w ktorym beda mieli Krossy?
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora