Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-30, 23:25   #86
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
my planujemy wakacje..
do wyboru: Chorwacja autem
Teneryfa samoloem
Sycylia samolotem
i wybrzeze Liguryjscie ale nie wiem czy w padzierniku jest tam cieplo??

co do Teneryfy ogranicza mnie samolot.. panicznie sie go boje, i jeszcze 5 h lotem.
Ja bym wybrała pewnie Teneryfę, ale samolot mi niestraszny Aż tak się boisz latać? Jakieś złe doświadczenia czy po prostu? Może faktycznie nie ma sensu psuć sobie urlopu i się stresować. Później będziesz miała popsuty wyjazd niepokojem o powrót
Chorwacja też jest dobrym pomysłem, tylko ja lubię mieć wszystko wcześniej zaplanowane. Myśleliśmy kiedyś o takiej samej wyprawie

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Zakupy raczej symboliczne, głównie zwiedzamy, spacerujemy i oddychamy atmosferą miasta . Na shopping trzeba by przyjechać w trakcie wyprzedaży.
A mnie Londyn tak średnio przypadł do gustu. Zdecydowanie bardziej wolę Paryż czy Berlin, jeśli o stolicach mowa Ale może dlatego, że byłam późną jesienią. Paradoksalnie pogoda i tak była lepsza niż w Polsce wtedy, cieplej, więc nawet się zdziwiłam. Ale jakoś wiele miejsc wspominam lepiej.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora