Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 06:49   #24
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Wilanka, pamiętałam, że miałaś mieć drugie dziecko i dopiero doczytałam co się stało. Przykro mi z tego powodu, mam nadzieję, że kolejnym razem będzie lepiej

Dziękuję za słowa wsparcia. Samarida - to nie lekarz, to fajna terapeutka.Kiedyś próbowałam leków i nic nie dały, za to efekty uboczne były okropne. Na szczęście znalazłam osobę umiejącą postawić trafne pytania
Jest też już trochę lepiej, przestałam chodzić i płakać po kątach, udało mi się też wyjść do pracy, skutecznie ją zrealizować a jak wracałam włączyłam jakąś wściekłą muzykę i darłam się 30 minut. Polecam. Bardzo uspokaja.

Przeczytałam, jakie mają być zmiany w żłobkach i mentalnie osiwiałam. Dopiero co zabrałam Żabkę po przerażających dwóch dniach zapoznawczych ze żłobkiem (musiałabym się szerzej rozpisać, ale chodziło właśnie o za dużo dzieci na opiekunkę, nocnikowanie w tym samym pomieszczeniu gdzie dzieci jedzą i się bawią oraz zupełnie olewczy stosunek opiekunek do dzieci). Myślałam, że gorzej się nie da, ale jak wprowadzą takie przepisy, to miejsca takie jak tamten żłobek będą jeszcze gorsze.
Mam współpracować z klubikiem dziecięcym. Aż dzisiaj zadzwonię do właścicielki czy wie, co się szykuje, bo jest w trakcie przemianowywania go na żłobek.

Żabce doszedł kaszel. Odwołaliśmy basen, idziemy do lekarza.

Nasze dziecię nie gaworzy, póki co popiskuje jak chce nas zawołać i cieszy się jak widzi, że przynosi to efekt Turla się też po całym pokoju, nie siada i nie raczkuje.
Kable można przypiąć do ścian, są do tego takie stixy, nie wiem jak to inaczej nazwać, w Castoramie będą wiedzieć o co chodzi. Listwy też polecam.

U nas libido jest, nie ma tylko ostatnio okazji żeby je zrealizować
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując