Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o byciu AU PAIR, part. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-15, 08:22   #4505
justynawowkk
Przyczajenie
 
Avatar justynawowkk
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Hej dziewczyny

Nigdy się tutaj nie wypowiadałam, a ze mam już dość spore doświadczenie jako Au Pair pomyślałam ze mogę komuś pomóc i odpowiedzieć na pytana. Niestety nie mam czasu czytać wszystkiego do tylu ale chętnie dołączę się do dyskusji.

Byłam Au Pair w Stanach przez ponad rok a teraz jestem w Luksemburgu. Mam świetna rodzine której nie zamieniłabym na inna. Polecam kraj, który wśród Au Pair bardzo mało popularny, a myśle ze jest całkiem dobrym miejscem na ten program ze względu na zarobki wyższe niż w innych krajach, międzynarodowe środowisko i wielojęzyczność. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszcie. Jako inspiracje podać mogę tez mój instagram- wszystkie miejsca, które można tam zobaczyć odwiedziłam dzięki programowi. Najlepsza decyzja jaka podjęłam w życiu www.instagram.com/justynawowkk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Myślicie, że łatwiej się opiekować dziećmi młodszymi czy starszymi? Np. 2 lata czy 7 lat?

Jak to jest w Waszym przypadku?

Na pewno jest to kwestia indywidualna. Ja wole małe dzieciaczki- do 3 lat. Są jeszcze takie słodkie i niewinne plus rodzicie nie zdarzyli ich za mocno rozpiescic i jest łatwiej wyrobić sobie autorytet. Ja mam teraz 3 i 7 lat i zdecydowanie wole spędzać czas z mała, ale jest to na pewno tez kwestia charakteru dziecka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justynawowkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując