Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kłótnia o alimenty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 16:18   #24
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Kłótnia o alimenty

Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
poza tym jak autorka była chora, to tylko matka płaciła za leki, zdajecie sobie sprawę jakie to obciążenie dla samotnej kobiety z dzieckiem? a z tego co pisze autorka, jej ojciec źle nie zarabiał i jeszcze wynajmuje mieszkanie!
czemu zawsze jest tak, że jak rodzic olewa dziecko, to jest ok, a jak później dziecko się wyprze na takiego rodzica, to już wielki dramat i od razu najgorsza córka na świecie? wcale się nie dziwię, że autorka jest negatywnie nastawiona do ojca i babci po tym wszystkim. tu nie chodzi o 200 zł. tu chodzi o postawę.
ale tak jak mówię, ja bym sobie darowała szarpaninę o te pieniądze
Ojciec regularnie płacił alimenty. Ja wiem co rozwódki potrafią nagadać swoim dzieciom. Przekonałam się osobiście na przykładzie mojego przyrodniego rodzeństwa.
Płacił alimenty ? Jest wielu ,którzy grosza nie dazdą
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując