Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-01, 12:10   #379
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: UW Finanse i Rachunkowość kto studiuje/ował? - ZBIORCZY

Czy jest tu jeszcze ktoś kto wie coś o egzaminie wstępnym na magisterkę na FiR? Może na fb są jakieś grupy wspierające?

edit: Jako, że w necie naprawdę ciężko było dowiedzieć się czegokolwiek o tym teście, może napiszę dla przyszłych studentów jak to mniej więcej wyglądało Na koncie w irk jest co prawda informacja, że egzamin rozpoczyna się o godzinie 9, lecz trzeba być już na godzinę przed. Dla osób dojeżdżających może to być problem, dlatego od razu mówię że na godzinę przed zaczynają wpuszczać na aulę, natomiast w każdej chwili potem można dojść. Ja byłam około 8.40 i weszłam bez kolejki od razu na aulę Przed wejściem pokazuję się dowód a w środku należy zostawić torby pod ścianą. Egzamin zaczął się o godzinie 9, prowadzący wytłumaczył zasady, np. nie można mieć kalkulatora. Samo pisanie trwa 1,5 h i jest 60 pytań zamkniętych abcd. Było sporo z mikro, szczególnie wykresu typu monopol, monopson i to w zastosowaniu. Dużo pytań z instrumentów finansowych, o konsumentach, monopolach, konkurencji dosk itp. dużo pytań na myslenie, sporo liczenia, np. ebit, mało było z rachunkowości jako takiej, raczej tutaj było dużo z drugiej części książki, o rynkach, instrumentach itd.
Są dwie wersje testu, także zależy jakie pytania komu podpasują, ale poziom jest całkiem niezły, na pewno warto być po jakims kierunku ekonomicznym.

Edytowane przez anu07
Czas edycji: 2017-07-14 o 18:19
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując