Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-13, 10:30   #2555
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;74602101]Jaki polecicie szampon do włosów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jeśli jesteś początkująca w temacie naturalnej pielęgnacji, to spróbuj sobie Petal Fresh z Rossmanna.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Korah, od kilku dni używam Biomed. Pasta jest ok, można wypróbować dla samego smaku, a ma bardzo przyjemny, bo kokosowo - miętowy, myje ok, choć na takie 3 minutowe szczotkowanie, to trzeba jeszcze trochę pasty dołożyć w trakcie mycia, jedynie można się przyczepić, że słabo odświeża, ale po paście Euthymol to o wielu można tak napisać
Kusi ten kokosik, ja sobie chyba w takim razie spróbuję wersji intensywnej, bo sugeruje, że ma mocniejszy smak. A jakieś wybielenie zaobserwowałaś Trafna uwaga z tym Euthymolem

Przychodzę z krótkim porównaniem pędzli Annabelle Minerals Kabuki i Flat Top. Obydwa sa bardzo milutkie i delikatne, ale kabuki okazał się dla mnie za miękki do aplikacji podkładu, jednak Flat Top jest tym ideałem, natomiast kabuki jest też za miękki do aplikacji brązera, zjada strasznie produkt, ale nawet jakby nie zjadał, to jest za miękki i nie zblendowałby brązera jak należy, jest też za duży do nakładania rozświetlacza i różu. U mnie nadaje się jedynie do pudru.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora