Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 17:20   #1426
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Hej
Gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za kolejne dzieciaczki

Staram się podczytywac, ale nie zawsze mam czas.

U nas dobrze. Dzisiaj mieliśmy wizytę u neonatolog naszej i Tadeuszek przykoksil waży ponad 4 kg. Jutro idziemy do kardiologa, dzisiaj skierowanie dostaliśmy bo lekarka słyszała jakies szmery, prosimy o kciuki jutro o 8. Te szmery mogą wynikać z tego że tadzio dużo przybrał w ciągu miesiąca. Jest Kp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Pocieszyłaś mnie, na prawdę 😘
Bo już miałam myśli że czeka mnie operacja jakaś. Najczęściej to się zdarza jak wstanę, wtedy to się ciurkiem leje po nogach. Okropne uczucie.

Laktator mimo że szpitalny i to jeszcze na pompke jak do piłki, taką wysuwaną chyba dał radę. Przez 10 minut odciagnęłam 50 ml. To chyba nieźle nie?

I mam od razu pytanie, jak wstawię pokarm do lodówki to jak go później zagrzac? Normalnie wystawić na zewnątrz i zaczekać aż nabierze temperatury pokojowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas położne podgrzewacz miały, a jedna wkładala butelkę pod gorąca wodę z kranu i tak ogrzewali mleczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Przy kacprze też piłam femaltikier i też mi pomógł.
Trzymam kciuki za kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017

Edytowane przez kacperkova
Czas edycji: 2017-06-13 o 17:35
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując