Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dzidzię od wakacji 2016 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-13, 20:44   #1234
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Starania o dzidzię od wakacji 2016 cz. IV

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Z lekami poczekamy do wizyty u androloga w przyszłym tygodniu. Wiem tylko, że 0% to zupełnie inna sprawa niż choćby 1%. To się rzadko udaje poprawić.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Renomowana klinika, jakoś nie sądzę. Zresztą nie mamy problemu z żywotnością tylko z budową, jest 0% prawidłowych plemników, na to chyba czas trzymania próbki nie ma wpływu.

Dzięki za wszystko dziewczyny
Może jakieś suplementy jednak pomogą? Przecież musi być jakieś wyjście

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Zrobilam test i jest pozytywny! Tylko mam goraczke jak na zlosc! Musze do lekarza isc bo nie wiem co mam robic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie
W końcu się ruszyło na tym pechowym wątku.

Serio, mam wrażenie, że ten wątek jest pechowy. Same weteranki

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Jeszcze ja, jeszcze ja !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja!
Ja tu utknę na wieki

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
No ja z naszą morfologią 0% to mogę tu zabawić aż do emerytury
Zróbmy sobie wnuka

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Jesteście naprawdę najkochańsze na świecie

Ale nawet ta nasza super rozwinięta medycyna zna naprawdę nieliczne przypadki, gdy z morfologii 0% udało się zdziałać coś więcej. Ja wiem, że wy patrzycie na to z innej perspektywy, że bardzo chcecie mnie pocieszyć i dziękuje Wam za to. Ale dociera do mnie dosadność tego wyniku. 1% można poprawić, zero naprawdę bardzo, bardzo, bardzo rzadko.
1% to po prostu wciąż bardzo dużo patrząc na całkowitą ilość plemników. A 0% zwyczajnie oznacza, że te prawidłowo zbudowane plemniki w ogóle nie są produkowane, a to już jest zupełnie inna sprawa i na to nie pomoże żaden suplement.
Zdaję sobie sprawę oczywiście, że nasze 0% to może być w rzeczywistości 0,3, ale do tego potrzeba kolejnych badań.

To nie znaczy wcale, że ja przestaję wierzyć. Zawsze wierzyłam w cuda i wciąż w nie wierzę. W cuda z miłości. Ja nawet wczoraj płakałam mojemu mężowi mówiąc o tym, że dzieci przede wszystkim biorą się z miłości. Wierzę w to i nie przestanę.

Ale nie będziemy ukrywać, że nie stanął przed nami tak wielki problem, jak nigdy wcześniej. Jestem z moim mężem już prawie 10 lat, on pierwszy raz szlochał mi na głos w koszulkę. Nasz świat się wczoraj zmienił. Dla was to może być przesada (choć podejrzewam, że wcale tego tak nie odbieracie, bo każda z nas ma ten sam cel i każda z nas ma problemy na swojej drodze), ale dla nas tak to właśnie jest.

Ale wierzę nie tylko w to, że będziemy rodzicami, ale też w to, że wyjdziemy z tego silniejsi niż kiedykolwiek.

Dziękuje wam za wszystko
Szkoda mi twojego tż
Zapewniaj go na każdym kroku jaki jest ważny i mimo wszystko męski. Na pewno podupadło jego męskie ego

Ale to dopiero pierwszy wynik teraz musicie szukać przyczyny i leczyć to.


Dziewczyny trzeba się umawiać na badania nasienia? Ile mniej więcej się czeka? Muszę też swojego wysłać
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora