Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-13, 22:17   #1431
Mirissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

ZielonyMigotek, PannaAnna, Szczerbatazuzia, Starryeyes - olbrzymie gratulacje dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków .

Migotek - jesteś dla mnie mistrzynią świata. Urodzić dziecko w 15 minut...zdążyłabyś w przerwie reklamowej w czasie filmu . A ja myślałam, że mój poród był szybki .
Na podrażnione sutki polecam smarowanie swoim mlekiem albo lanoliną (dla mnie najlepsza jest firmy Lansinoh. Na dodatek nie trzeba jej zmywać przed karmieniem). I oczywiście wietrzenie. Cały dzień chodzę w domu topless, boję się, że tak mogę otworzyć drzwi listonoszowi .

Mmona - wiem, że pobyt w szpitalu i oczekiwanie tam na poród może być bardzo dołujące, ale jesteś teraz pod najlepszą opieką i gdyby coś się działo, to od razu będzie natychmiastowa reakcja lekarzy . Dużo dzieci rodzi się owiniętych pępowiną, o czym wiadomo dopiero w czasie porodu... trzymaj się! Jeszcze trochę i już będziesz tuliła swoją kruszynkę

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Któraś z Was pisała o Felmatikerze. Dla mnie super sprawa jako pomoc przy rozkręcaniu laktacji . A jeśli komuś nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi . Piję od drugiej doby po porodzie. Do tego herbatka Bocianek i dużo dużo wody... i pokarm się pojawił
Mirissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując