Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 20:49   #608
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Nie ma jak niedzielny wypad z nowa i śliczna torebka ❤️Załącznik 7114151


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Malgoska, pięknie wygląda! Gratuluję zakupu

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Fajna patrzę i dalej myślę czy mat czy połysk. Jak się zdecyduję i kupię to się pochwalę :rolleye s:
Już niedługo chyba będę jedyną dziewczyną na wątku nie posiadającą Modeny A dziś dzwoniłam do butiku i Dorota mi powiedziała, że Modenę szyją, bo dziewczyny się uparły W sensie, klientki ciągle o nią pytają i biedne nie mają wyjścia

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Załącznik 7114836

Palermo jest boskie[emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne Ja uwielbiam ten model Zamawiając Nuoro granat gold chciałam też zamówić Palermo granat gold Choć już mam czerwoną gold Ale Palermo są takie piękne

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Kurcze tak się nastawiłam na palermo prosecco gold i już nie ma dlatego zastanawialm się nad prosecco silver. Dzwoniłam i palermo prosecco na razie nie przewidują bo nie ma skóry a mi jasna mała torebka jest potrzebna na już. Dostałam mmsa i jednak mi się podoba ze srebrem i kliknęłam
nie mogę się jej już doczekać
Piękna Ja mam Chia prosecco silver i uważam, że połączenie ze srebrem też jest piękne

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Jest jest jest!!! 😄 Miałyście rację, co nowa to nowa. I ta dbałość o detale i cały anturaż 😍 Załącznik 7115426

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna , gratuluję! Super, że jednak zdecydowałaś się na nową. Wiesz, te czekoladki...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
A do mnie dotarła Nouro taupe ze złotem i jakoś nie do końca jestem przekonana 🤔Niby mi się podoba ale jednak czegoś brakuje..jest to stary odcień taupe, zdjęcie może nie najlepsze ale starałam się uchwycić kolor 😄Dziewczyny zostawić? Garderobę mam raczej w stonowanych kolorach - biele, czernie, granaty, szarości ☺️
Nikusia, jest bardzo ładna i do kolorów garderoby Ci na pewno pasuje. Ale skoro się wahasz, to bym się zastanowiła. Ja zamówiłam torebkę, dostałam, piękna ale... jakoś tak nie byłam pewna, bardziej mi się podobała w innym kolorze, który akurat był niedostępny (teraz jest ). Zatrzymałam ją, noszę, lubię bardzo, jest śliczna ale jakby miała wybierać, to bym wzięła tą drugą Także ten, z przyzwyczajania się do koloru czy modelu to może różnie być

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Nie mogę się na nią napatrzeć [emoji7]Załącznik 7116811Załącznik 7116816
Sorina, i jak się nosi? Jak wypada przy innych małych? Ja potrzebuję małą, którą bym włożyła do dużej i miała na szybki wypad na miasto w trakcie dnia pracy, żeby się nie tachać z dużą torbą. Myślę o Albie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Dopiero dziś odebrałam palermo a już mi się marzy kolejna, tym razem chia kokos lub oldrose z tasiemką
ale kokos już nawet nie widnieje na stronie...
Bride, te nowe modele szyją w kokosie, więc skóra chyba jeszcze jest Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy jeszcze będą albo czy Ci uszyją Hehe, ja zanim poznałam Sabrinę planowałam zostać torebkową minimalistką i co?! Lipa!!!
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując