Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-24, 20:39   #3799
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Ja mialam klucie podobne jak opisujesz, jakos 5 dni po operacji, w lewej piersi od strony mostka tylko w jednym miejscu jakby mnie dzgali nozem. Przeszlo samo po kilku dniach. Mialam te klucie jeszcze pozniej troche jak sie nachylalam np zeby umyc wlosy. Z czasem zniknelo ale najlepiej jedz do lekarza, przynajmniej cos co doradzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy u Ciebie klucie w tym czasie występowalo samoistnie, czy dopiero jak sie ruszalas? I przeszlo jak ręką odjął czy to klucie malalo z dnia na dzien?
Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Ja mialam nawet chcec popelnic samobojstwo. Bylam przez pierwsze 10 dni w oplakanym stanie. minie ta depresja cyckowa jak tylko troche przestanie bolec

Wrzucilam do album jakies zdjecie w ubraniach [emoji14] (z wczorajszwj imprezki)
No powiem Ci pamaa, że autentycznie już mi też to przeszło przez myśl. Tak bym chciala mieć to wszystko za sobą

Minęło kilka godzin, odpinam stanior, patrzę na siebie a tu cycek z krwiakiem obsypalo mi jakimis siniaczkami, zrobił mi się tez siniak na boku. Czemu dopiero po kilku dniach?

Żeby tego było mało, to odkleil mi się drucik retencyjny (taki co to mial dożywotnio siedziec na zębach) przy dzisiejszej kolacji. Jak widać nieszczęścia nie chodzą parami - one zapierdalają stadami. [emoji31]

Dziewczyny, a podpowiecie jak z telefonu utworzyć prywatny album? Wrzucilabym zdjęcia z moimi rodzynkami na zboczach autostrady. [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora