Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Srebrne włosy, szare włosy- jak uzyskać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-24, 13:22   #279
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: srebrny/szary toner

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;75694136]Ja mam mixton Alfaparf grafitowy, dorzucam do farbowania. Owszem, efekt jest - jest bardziej szaro, mniej fioletowych tonów, ale niestety ostatnimi czasy koszmarnie mi się farba trzyma, wypłukuje się ekspresowo i nie chce mi łapać na rozjaśnionych odrostach, dobija mnie to Zakupiłam odżywkę Bleach Silver, zobaczymy jaki będzie efekt, jak będzie fajnie to dokupię też szampon. Okropnie mi żółkną włosy. Pomogło (uwaga) zastosowanie różowego szamponu Bleach Rose, co prawda szarego się tym nie uzyska, tylko lekko (lub bardziej, można dojść nawet do waty cukrowej, ja chciałam akurat coś delikatnego) różowe tony, ale przynajmniej nie jest żółto, tylko chłodno-różowo, przyzwoicie to wygląda, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten szampon, równo daje kolor i łatwość używania jest ogromna.

Myślałam o tonerze Pravana Vivids Silver, miał ktoś może?[/QUOTE]

Hej, testowalam ten toner z pravany silver, ale dosc szybko sie wyplukiwal, moze tez kwestia tego ze rozrabialam go z odzywka. Kiedys testowalam fiolet z tej samej firmy, bylam mega zadowolona i byl bardzo napigmentowany, silver jest troche mniej, lepiej chyba nalozyc go bez mieszania z odzywka. Ogolnie polecam sprobować .
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując