Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla porzuconych - część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-22, 12:17   #1287
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!!

Jadę dziś do babci chociaż strasznie mi się nie chce ... Nie mam tam ani weny do nauki, ani nic do roboty... No, ale chociaż cixy tam też mam to na piwko skoczę.

Wczoraj piwko i 'Lejdis' to było dobre połączenie... Kupa śmiechu. Później z sąsiadką chciałyśmy iść na rowery, ale mama zobaczyła, że jesteśmy wstawione i wybiła nam to z głowy

Magda - w sumie skoro się na maxa nie wkręciłaś to warto może czekać na coś więcej . Życzę zmobilizowania się do napisania pracy . A plany wyjazdowe ajj

Iza - przyznam, że nie mogę się doczekać Twojego spotkania z M... Ciekawa jestem, czy to będzie ten, który Cię tak naprawdę oczaruje.

Liwia - ja też oglądałam YCD Tylko mi właśnie ta Justyna się podobała. Tzn. wydawała się taką kobietą na początku zdystansowaną, ale później doszłam do tego, że wcale nie jest jakaś taka nieprzyjemna... No i piękna z niej kobieta. Chciałabym, żeby wygrał Artur.
A z M.... Hmm no zobaczysz, co będzie, ale faktycznie nie ma po co się nie potrzebnie facet nakręcać .

Shewa - przykro mi z powodu D... . Absolutnie nie powinnaś czuć się winna, to na niego aż ręce opadają. Najgorsze jest to, że on nawet swojego niedojrzałego postępowania nie widzi. Mam nadzieję, że jeszcze trochę w te ostatnie dni nacieszycie się sobą i przed wyjazdem będziecie już ok.

Rodo - zdrówka życzę !

Kamila - udanego pobytu nad morzem Wyszalej się i wypocznij
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując