Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-27, 16:22   #65
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Queen of Hearts:
Cytat:
Hormony i wahania potrafią dać w kość niestety...Nie mam Hasimoto tylko "zwykłą" niedoczynność i bywa trudno z redukcją.


Małymi krokami na pewno się uda.
Super,że dołączyłaś.

Twoja dieta wygląda bardzo restrykcyjnie. Wytrzymujesz na takim trybie?
Dziekuje Z samym Hashi jakos dawalam rade zyc - wazylam 20 kg mniej niz teraz . Najgorsza ta antykoncepcja. No u mnie namieszala.

Dieta moze wyglada restrykcyjnie, ale np. 50-60 gram ryzu + 200 gram piersi z kurczaka + rozne warzywa do sosu to nie jest malo! Tak samo zupa jest zazwyczaj warzywna, troche miesa i masa warzyw w srodku, duzy talerz. Jak jestem miedzy posilkami glodna to jem jakas drobnostke, nawet jakies jedno ciasteczko. Caly tydzien byl OK, ale tak jak pisalam, wczoraj i dzisiaj zlapala mnie chandra. Mam przed soba ciezka probe do ktorej musze sie dobrze przygotowac a cos czuje, ze nie uda mi sie zmiescic w czasie... No ale trzeba sie wziac za siebie, pogoda sie poprawila, ja zaczelam pracowac nad tym projektem, jutro zrobie zakupy i szafa gra

Cinderella Girl
Cytat:
Chodzenie jest super I bardzo niedoceniane. Chociaz marsze są jeszcze lepsze Ja przerabiam mase kilometrów tygodniowo. W tym tygodniu 40km mi stuknęło...
Ojjj wierze! Z pieskiem to jest co prawda tak roznie, bo ma dni, ze zwawo biega, a ma dni, ze tylko porusza sie wolno z ruchem w trawie, ale mieszkam na terenie pagorkowatym i szczerze mowiac przy kazdej gorce czuje, jak mi pracuja posladki .

kocica27
Cytat:
Z naszą chorobą to ciężko schudnąć, u mnie działa eliminacja glutenu.
U mnie tez dzialalo. Mam nadzieje, ze znajde samozaparcie, zeby znowu przejsc na 100% diete bezglutenowa.

Fajnie wygladaja te cwiczenia HITT!!! Moze sie zainteresuje? Wypadaloby odswiezyc mate i pocwiczyc czasem joge ktora bardzo lubie.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując