Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 06:32   #2750
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Silli, dzięki za artykuły. U nas raczej opis nie pasuje do hnb bo jak młodego nic nie boli to zmienia się o 180 stopni. Nie jest też tak.ze ma jakąś wielką potrzebę bliskości bo w atakach histerii nie uspokaja się na rękach. Jak z brzuchem jest ok to jest w pełni odkładalny i współpracujący. Ale zwrócę uwagę lekarzowi na te choroby może coś doradzi chociaż boję się że jego rady to będzie mm albo dieta eliminacyjna.

Do rodziców jadę za niecałe dwa tygodnie na dłużej.

Morelle, mieszkaliśmy we Wrocławiu 7 lat. Nie stać nas było na mieszkanie bez kredytu na całe długie życie więc zdecydowaliśmy że kredyt bierzemy na 10 lat a Oława jest blisko:p

Mi te apka świruje od wczoraj:/

Młody chociaż dał pospać w nocy 4h spał. Potem karmienie. Nie dał się odłożyć ale nieważne.

Dziewczyny czy Wasze dzieci które śpią z Wami w loKach też się budzą z.mokryni ciuchami? Mój jak śpi na boku przy cycku to się budzi mokry aż... I to prawie zawsze. Nie wiem już czy zasikany czy spocony:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem ja mam z tego powodu mieszkanie w Groblicach; ) bo chciałam min 3 pokoje, a ceny we wro były z kosmosu. W dodatku nie było żadnego gotowego. Nie chciałam dziury w ziemi. A tu był duży metraż i dużo taniej.
Tylko my mamy na 30 lat bo obie mieliśmy wtedy kiepskie zarobki.

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Ja swojej każdej nocy zmieniam pieluchę na śpiocha. Ale ona nie lubi spać na boku. Śpi tylko na plecach

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Fajne foto mi się udało wczoraj cyknąć 🙊😈


Długie włosy ma

Moje dziecko ma już kucyk na czubku głowy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora