Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Juozas Statkevicius Josef Statkus
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-06, 18:40   #5
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Swojego Statkusa kupiłam właśnie w 2014 roku, w cenie regularnej i dokładnie w takim flakonie, jaki zalinkowałaś w swoim pierwszym poście, w przeliczeniu na naszą walutę kosztował 398,42 zł i w takim flakonie był przez kolejne lata, bez przerwy, w perfumerii sieciowej.
W pracowni Statkevičius'a w Wilnie również nie był dostępny ale ON sam tam rzadko bywał

EDIT:
... jeszcze fotka mojego Statkusa
a no widzisz, bo ja sobie z nim ucięłam pogawędkę, wtedy nic mi nie odpisał w 2014 roku i na stronie nie było Statkusa, potem pojawił się wg. wpisów na profilu w 2015, no i teraz w sierpniu, na początku
wiem od niego, bo wysłałam zapytanie o to, czy jest szansa, na co mi odpisał, że zaprasza na swoją stronę do sklepu internetowego, bo się pojawił ...no i kliknęłam
ale niestety, jest okropnie wysoki kurs euro, przez co, za flakon wyszło mi średnio 465,00zł ...ale to nic, bo wreszcie będę miała zapas

a że sporadycznie bywa ...nooo, ponoć mają otwarte tylko od poniedziałku, do piątku ...to się nie przepracują

a napisz mi, czy flakony dalej są rozkręcane i co najważniejsze .... czy zapach się nie zmienił? jest taki jak w starym flakonie?
nie mogę się doczekać zapasu

btw ...a co to za perfumeria sieciowa?
Bo to by się zgadzało, może po wznowieniu, właśnie tam tylko sprzedawali Statkusa, a na stronę wszedł, jak napisał w 2015 i teraz w 2017, bo wcześniej nie było jak z zagranicy kupić
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2017-09-06 o 18:58
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując