Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25 +. Część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 08:09   #2622
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;76928546]dla mnie to akurat nie oznaka niezainteresowania, ale ja sama nie lubię pisać codziennie o niczym. Ale tak raz na 3/4 dni powinien się odezwać.

co do osób na mieszkaniu. też trochę wyrosłam z mieszkania po studencku zwłaszcza że 3 lata mieszkałam z ex

A właścicielka taka w Twoim wieku czy starsza ? bo jak młoda osoba to zrozumie. gorzej jak jakaś "babcia" wtedy to dla niej nie do pomyślenia będzie. bez ślubu i do mieszkania sprowadzać chłopa;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja jestem z tych upierdliwych co łakną codziennego kontaktu
No ja mieszkam od prawie 3 mcy ze współlokatorkami, wyprowadziłam się od exa po 4 latach wspólnego mieszkania to było bardzo wygodne.
Chociaż teraz też nie narzekam na razie (bo faceta brak ) bo dziewczyny są w podobnym wieku i bardzo się rozumiemy. Nie no myślę że problemów nie będzie bo one same swoich facetów nocują często

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ksywa 'burak' mnie rozwala Heh 'mój' niezdecydowany nie pije alko, więc kwestia robienia czegokolwiek z powodu upojenia nie wchodzi w grę [emoji14] Chyba, że mojego upojenia No ciekawa jestem jak z Wrednym Ci czas minie. 😊
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ksywa Burak wygrywa, przebija nawet Geriatrę

ja dziś idę do klubu. Zamierzam wrócić do mieszkania sama
Burak rządzi <3 hahahah
Mam nadzieję, że wredny okaże się tak samo fajny na żywo. Bajeruje mnie nieźle na szczęście w sobotę pracuję, to zajmę czymś głowę a po robocie idę na festiwal trapy,rapy i inne

Shawtty i jak było ?

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość

A na pytanie: taka śliczna i sama - to mowie, ze psychiczna jestem [emoji41] i jak ktos nie kuma bazy to widać odrazu, ze łapie dystans, a ci lepsi bardziej lgną [emoji16]
hahahah to mój tekst po tym tekście tylko wredny został

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale snapy to mi sie z jednym tylko kojarzą - z jakimiś hot fotami bo Przeciez to zanika za jakiś czas, ta? Nie znam sie do końca, wiec jakby facet poprosił mnie o snapka to na bank miałabym taka minę ;/
My zaczęliśmy naszą znajomość od sexsnapów

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Miałam sen, że jestem w ciąży i jestem przerażona. To już drugi taki sen w małym odstępie czasu.
A mi się śniło że ktoś przedziurawił gumki
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora