Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 11:13   #4422
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
TO (2017) - horror na podstawie powiesci Kinga

Nie bylo w nim dla mnie nic strasznego i wiele osob wyszlo z negatywnymi opiniami z kina, bo spodziewali sie strasznego horroru. Wiecej bylo momentow smiesznych niz strasznych (ale takich naprawde zabawnych, dotyczacych dialogow).
Dlatego mi sie bardzo fajnie ogladalo ten film, chociaz zupelnie nie byl tym czego sie spodziewalam idąc do kina. Natomiast mimo wszystko uwazam te 2 godziny za fajnie spedzony czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz porównanie do wersji z 1990 roku? Jak oceniasz pod tym względem? Będę prawdopodobnie w kinie w sobotę i boję się, że ten Pennywise nie będzie jak należy

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Błagam, przecież "To" było pisane wiele lat temu i "Stranger things" ewidentnie było wzorowane na tej książce

Poza tym książki Kinga nie są czystymi horrorami, najważniejsza jest warstwa obyczajowa, trudno się spodziewać typowego straszaka. Ja słyszałam same pozytywne opinie o tej ekranizacji - w weekend sama się przekonam jak jest naprawdę
Przecież 'TO' czy to w literaturze czy filmie to klasyka, szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora