Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-14, 16:51   #855
paulina5625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Question Czy to ciąża ?

Witam
Jestem tu nowa więc jeśli tu źle trafiłam to proszę o przeniesienie lub coś w tym stylu

Przeczytałam pół internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale w każdych postach jest więcej lub mniej objawów niż moich więc zdecydowałam się sama napisać post

Zastanawiam się czy jestem w ciąży ( tak, pewnie już dużo się tego naczytałyście ) Chodzi o to , że współżyłam z moich narzeczonym najprawdopodobniej w dni płodne. Najprawdopodobniej, ponieważ moje cykle trwają 31 dni, nie pamiętałam dokładnie którego dnia dostałam @ - czy to był 8,9 czy 10 sierpnia. Moja @ trwa 7-8 dni. Ściągnęłam sobie aplikację na telefon, która wylicza kolejny okres i dni płodne i gdy zaznaczyłam, że okres dostałam 10 sierpnia, wyliczyło mi, że 27 sierpnia miałam owulację ( też bardzo bolał mnie prawy jajnik i gdy narzeczony "wkładał mi" to czułam jakby ten jajnik był napęczniały wodą i bardzo bolało ) i właśnie 27 i 28 współżyłam z wytryskiem do środka. Z moich okresem jest tak, że jak ma przyjść to równe 7 dni od kiedy pierwszy raz w miesiącu zaboli mnie jajnik i z dnia na dzień coraz bardziej mnie boli, aż w końcu dostaję i kolejne 3 dni nie mogę się ruszyć, a czasami zdarza się, że wymiotuje, ale to bardzo rzadko. Tym razem było inaczej - po tym współżyciu czułam jakby bolała mnie macica, taki ból piekący jakby ktoś od środka mnie wypalał i to nie były jajniki tylko tak po środku na dole brzucha, ale na wysokości bioder. Ból otrzymywał się ok.3 dni i jak już dostałam okres to mnie nic nie bolało. A okres ? jakiś dziwny. Zawsze miałam skrzepy - teraz nie mam, zawsze przeciekałam w nocy - teraz mam tylko troszeczkę na podpasce, to nie jest plamienie, bo z 3 podpaski muszę dziennie zużyć, a przy wcześniejszych okresach szło ok. 4 paczki na 7 dni. Dużo prutam ale zanim prutne to bardzo ale to bardzo boli mnie brzuch i troszkę jakby plecy na dole. Robiłam testy w dniu spodziewanej miesiączki ale jeden test wyszedł nieważny, a drugi negatywny. Do gina bez potrzeby nie chce iść, a na bete nie mam kiedy w najbliższym czasie, a chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży, ponieważ pale papierosy i nie chciałabym truć mojego dziecka i ogólnie uważać na siebie.

Jeśli napisałam takie masło maślane - to przepraszam , ale pierwszy raz takie coś pisze

Z góry dziękuje za odpowiedź.
paulina5625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując