Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-24, 14:15   #1904
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest, miedzy różnymi rodzajami podkładów w obrębie jednej marki odcienie sie różnią : czasem mniej czasem więcej

Ja go od razu kupiłam, jak Becca weszła do S baza z tej samej serii to tez cudo idealne dla cer mieszanych. Nie wysusza na dodatek.

Ciekawa jestem jakby teraz u mnie Sisley sie spisał, bądź co bądź kilkanaście lat minęło odkąd go miałam
Jaki masz kolor?

Miałam ale zbylam. Najpierw zachwyty potem okazało sie, ze wysuszał mi skore

Podkłady MJ tez nie dla mnie, jak i bazy. Wszyscy chwala mgiełkę kokosowa ostatnio. Ale ja jak słyszę kokos i MJ to mam juz wizje tego co było z baza kokosowa
Bronzer miałam, spoko, ale nic nie urwał
Róże to samo.

Oprócz tej kokosowej bazy i remarcable to nic nie zapchało mnie
Generalnie moja cera lubi silikony, widać taki jej urok
Mam kolor Ivory mógłby byc ciut ciemniejszy ale jest okey ))
Bardzo mi się spodobał )) co jest niespodzianką bo u mnie sisley to zwykle totalna klapa, miałam sporo produktów pielęgnacyjnych.

Tak synchro może przesuszać, ja nie stosuje go codziennie więc tego tak nie odczówam , ale może.

Wgl uważam że podklady shiseido są mega. Bardzo mi podpasowały


A Sisley phyto się Tobie dobrze nie trzymał, dobrze rozumiem?


Mnie wgl jakoś MJ nie przekonuje, teraz kupiłam mgiełkę Bobbi , wcześniej miałam taki soft fixer( mgiełkę tak naprawde ) z clarins oraz mgiełkę Inglota
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując