Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-26, 20:56   #153
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ja mam jeden wosk od GC, ale nie wiem one są strasznie takie maziste?? Mam problem żeby je z kominka wyciągnąć, wszystko się po nich lepi, nie jest to dla mnie zachęcające
Z jesiennymi i zimowymi zapachami mam ten problem, że te świerkowe i choinkowe zawsze pachną mi kostką do kibla , a owocowych i jedzeniowych nie lubię, więc wszystkie jabłkowe i piernikowe odpadają.
Teraz właśnie nadrabiam zaległości, przeglądam jakie kolekcje wyszły w przeciągu roku, chyba zrobię sobie listę życzeń

Mogę też zgłosić że w Warszawie w Galerii Północnej jest sklep w którym jest szafa YC i WW, może coś więcej, ale tylko tyle widziałam z zewnątrz, nie miałam czasu żeby tam dziś buszować.
Taranka kiedyś woski goose creak były sojowe, stąd były takie maziste, teraz już te nowe są parfinowe
U mnie dziś white lime&bambo kosteczka z akcji gąskowej Podoba mnie się Będzie świeca, lubie takie świeże, lekkie zapachy Tutaj bambus jest lekko perfumowany, cudowny
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując